Typ nabídky

Minimální mzda

Tajemník

referenční číslo: 54016 | aktuálnost: 10.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Pro MěÚ Nové Město nad Metují hledáme Tajemníka, mezi základní podmínky patří 3 roky zkušenost s vedením lidí v posledních 8 letech, VŠ vzdělání a nebýt člen žádné politické strany.

Tajemník

Náplň práce

- plnění úkolů tajemníka dle ustanovení zákona č. 128/2000 Sb., o obcích
- zabezpečování jednání rady města a zastupitelstva města
- komplexní zajišťování pracovněprávních vztahů zaměstnanců obce
- zabezpečování koncepce rozvoje a komplexního zajištění přenesené působnosti výkonu
státní správy ve správním obvodu města
- řízení a koordinace činnosti úřadu, vydávání vnitřních směrnic městského úřadu a další

Požadujeme

- umění jednat s lidmi, dobré komunikační schopnosti
- schopnost samostatné práce a aktivního přístupu k řešení problémů
- zkušenost s vedením, řízením, motivací kolektivu a schopnost týmové práce
- znalost právních předpisů v oblasti veřejné správy a personální oblasti
- praxe ve veřejné správě a zkoušky odborné způsobilosti výhodou
- orientace v ekonomické agendě územních samosprávných celků výhodou
- spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, samostatnost, přesnost, organizační schopnosti,
aktivní přístup k práci
- znalost práce na PC
- časovou flexibilitu, ochotu se dále vzdělávat
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- možnost bydlení v místě výkonu práce
- osobnostní rozvoj, například kurzy AJ
- 5 týdnů dovolená
- 3 dny zdravotního volna
- příspěvky na telefon a penzijní pojištění
- stabilní zázemí úřadu územní samosprávy
- podpora profesního i osobního rozvoje
- po zkušební době osobní ohodnocení
- mimořádné odměny
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění

Mzda: 50 - 80 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Oblíbené nabídky (64)