Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor ve výrobě s dopravou z Kadaně, Klášterce

referenční číslo: 49557 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Plánujete změnit nebo hledáte zaměstnání? Přidejte se k našemu týmu
Obsluha výrobní linky, pracovní prostředí ve vyšší teplotě.

Požadujeme

ochota pracovat ve směnném provoze spolehlivost, zodpovědnost schopnost reagovat na změny a učit se novým věcem pracovitost

Nabízíme

základní mzda 23 000 Kč variabilní složka mzdy dle výkonnosti 0 - 5 000 Kč bonus 2 500 Kč stravenka ve výši 120 Kč za každý odpracovaný den (45% / 55%) zajištěná doprava z Kadaně, Klášterce dovolená 22 dní
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 23 000 - 30 500 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba