Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog - nabídkář (28.000 - 38.000 Kč)

referenční číslo: 39502 | aktuálnost: 02.12.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Ceny, ceny, ceny - nejsou pro nás vědy. Vyjednáme, zařídíme, klienta si tím získáme. Hola hej, na nic nečekej a živitopis posílej!

  • návrh a zpracování technické části nabídek
  • návrhy řešení a optimalizace technologické koncepce
  • tvorba podkladů pro kalkulace a cenotvorbu
  • komunikace a korespondence se zákazníky
  • organizace a realizace zakázek
  • uvádění strojů do provozu a provádění garančních zkoušek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost práce s PC (Word a Excel užívateľsky)
  • práce v týmu - spolupráce s obchodně-technickými referenty, výrobním plánováním
  • technické myšlení, všeobecný technický přehled, vyjednávací schopnosti
  • Aj - pokročilá znalost

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • pružná pracovní doba
  • pc a mobil i k soukromým účelům
  • odborné vzdělávání
  • příspěvky na jazykové kurzy
  • firemní akce
  • lokalita: Olomouc; Litovel

Mzda: 28 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita