Naše reference

Díky širokému spektru nabízených služeb je portál jobDNES.cz schopen uspokojit jak požadavky soukromých uživatelů, malých firem, tak náročné potřeby velkých klientů z nadnárodních společností. Služby pracovního portálu jobDNES.cz využívá v současné době více než 11.000 klientů, mezi něž patří i neziskové organizace zprostředkovávající práci pro tělesně postižené. Náš systém umožňuje spravovat celou personální agendu přímo na našich stránkách.

Vybíráme některé z našich klientů, přestože si všech našich klientů vážíme zcela stejně. Malých jako těch největších. Neděláme rozdíly, ať už se jedná například o majitele společnosti, která patří mezi 100 nejvýznamnějších firem na světě (i takové klienty skutečně máme), nebo malou firmičku s lokální působností, nebo pana Nováka.

Zaměstnavatelé

„Inzertní portál jobDNES.cz je skvělá platforma pro zveřejňování inzerátů a nábor nových zaměstnanců. Jelikož jsme společnost, která má pod sebou známé hotelové značky (Clarion, Mamaison, Comfort…) nejen u nás, ale také v zahraničí, je tento portál ideální v tom, že si každý řetězec může své inzeráty spravovat sám. Jednoduše skvělá platforma pro správu inzerátů.”

Lucie Stejskalová
CPI Hotels, a.s.

„Ráda bych Vám poslala pochvalu na vašeho pracovníka. Jsem velmi pracovně vytížená a je pro mne náročné řešit další administrativu v podobě pronikání do internetových systémů, ... Proto velmi kladně reaguji na spolupráci s Vaším obchodníkem, který mi poskytuje výbornou podporu úplně ve všem. To se týká nabídek, pomoci při zavedení nových pozic, zvýhodnění a všech možností, co Váš systém nabízí - tedy celkového pochopení Vašeho systému. Pomáhá mi i přes email přímo pozice zadat, ... Osobně jsem se zatím s takovou ochotou a "službou na míru" ještě nesetkala. Proto jsem se sama rozhodla Vám tohoto kolegu pochválit. Ještě jednou tedy díky a rozhodně nám ho prosím nechte přiděleného.”

Ing. Vanda Tumpachová
PBtisk a.s.

„Inzerce na jobDNES.cz je pro nás přínosem. Jejich reakce na naše požadavky byly velice rychlé. Oceňuji profesionální přístup i v otázkách poradenství. Výsledkem je, že i v budoucnosti se při inzerci obrátíme na tým lidí z jobDNES.cz.”

Svatava Ryšková
všeobecná správa, HABAU CZ s.r.o.

„Již přes rok využívá naše společnost - Bosch Diesel s.r.o. - internetový portál jobDNES.cz a po celou tu dobu si velice ceníme hlavně profesionálního a aktivního přístupu ke spolupráci. Veškeré dotazy jsou obratem zodpovídány a problémy řešeny. Víme také vždy a včas o akčních nabídkách inzerce. Celkově vzato: se spoluprací s internetovým portálem jobDNES.cz jsme spokojeni.”

Mgr. Jitka Roupcová
Bosch Diesel s.r.o.

„Inzerce na jobDNES.cz byla pro nás přínosem. Jejich reakce na naše požadavky byly velice rychlé. Oceňuji profesionální přístup i v otázkách poradenství. Výsledkem je, že i v budoucnosti se při inzerci obrátíme na tým lidí z jobDNES.cz.”

Daniela Poledníková
Citautxo CZ, s.r.o.

„Využíváme služby portálu jobDNES.cz již něco přes rok a jsme prozatím velice spokojení. Na naší inzerci máme dostatečný počet odpovědí. Portál www.jobdnes.cz je uživatelsky příjemný a přehledný. Líbí se nám zejména možnost inzerování v několika médiích najednou. Zásah na potenciální kandidáty tak může být více cílený a s mnohem větším efektem než u jiných pracovních portálů. Také přístup obchodníků a konzultantů je hodně proklientský. Vždy se snaží pro nás najít nějaké řešení, pokud máme jakýkoliv problém. Přeji spoustu dalších spokojených klientů a kvalitních kandidátů.”

František Boudný
PŘEDVÝBĚR.CZ, s.r.o.

„We have used www.jobdnes.cz whenever we have been looking for candidates to work with us in the Czech Republic. As a UK based company it has been very important to have a clear understanding, in English, of the advertising options and we have certainly found that the service provided by Mafra’s jobDNES has provided this. More importantly we have found them to be highly responsive to our needs and they have facilitated the international payment transactions to ensure that we meet our advertising deadlines. The responses we have received from candidates have been good quality and we have successfully filled our requirements as a result.”

Vicky Gardner
Meridian Productivity Ltd.

„S portálem jobDNES jsme navázali spolupráci začátkem roku 2009, přičemž naším cílem bylo zvýšit odezvu ze strany kvalitních kandidátů na pozice v rámci nižšího a středního managementu. Ze začátku jsme ocenili možnost vytvořit kvalitní prezentaci společnosti přímo na stránkách jobDNES.cz což nám umožnilo přiblížit společnost a její pracovní prostředí potenciálním zaměstnancům. S půlročním odstupem již dokážeme zhodnotit, že výsledek předčil naše očekávání. Se spoluprací jsme velmi spokojeni jak po produktové stránce tak i se samotným klientským přístupem zaměstnanců jobDNES.cz i samotné společnosti Mafra a.s.”

Eva Smetanová
Skanska CS a.s.

„Se společností Mafra a.s. jsme začali spolupracovat v oblasti využívání pracovního portálu jobDNES od 1. poloviny roku 2008. Využili jsme nabídku zveřejňování nabídek volných pracovních pozic. Oceňujeme vysoce profesionální a flexibilní přístup společnosti zaměřený na zájmy a potřeby klienta, který společnost prokázala nejen při organizaci samotné spolupráce, ale i při sjednávání smluvních podmínek.”

„Oceňujeme kvalitní klientský servis a na základě zpětných vazeb zjišťovaných při pořádání výběrových řízení na volná pracovní místa můžeme konstatovat, že díky využití pracovního portálu se zvýšil počet uchazečů o volné pracovní pozice.”

Ing. Věra Krčmářová
Úřad městské části Praha 12

Uchazeči

„S agenturou jsem velmi spokojen, podařilo se mi v letošním roce najít odpovídající práci.”

Jaromír Špatný

„Díky jsem s Vámi spokojená a také jsem s Vaší pomocí získala několik brigád. Pěkné svátky a jen tak dál.”

Zorka Kučerová

„Určitě jsem byl s Vaší prací spokojen, našel jsem práci, ale ješte to zcela neodpovídá mým představám, takže budu rád, když spolupráce bude pokračovat.”

MUDr. Rostislav Hejný

„Jsem s vámi moc spokojen :-)”

Miroslav Londýn

„S Vašimi službami jsem spokojená. Práci prozatím nemám, ale s Vámi mám alespoň pocit, že to není beznadějné.”

Sylva Novotná

„Poslední dvě zaměstnání, se kterými jsem byl a jsem spokojen, mi pomohl najít Váš server.”

Petr Kolouch

„Po půl roce hledáni a zaregistrování na čtyřech pracovních portálech se mi povedlo najít práci na inzerát v časopise metro.”

G. Rejzková

„Jsem s Vámi spokojen a přeji další uspěšný rok!”

Bedřich Štaigl

„Jsem s Vámi skutečně spokojen. Práci mám přislíbenou od nového roku. Takže co říci na závěr? Díky, díky ...”

Roman Peterka

„Díky Vám jsem našla práci a několikrát známým doporučila Vaše stránky, také můj syn našel přes Vás brigádu a možná to bude i jeho budoucí zaměstnání! Děkuji :-)”

Irena Vildová

„Jsem spokojená, protože jsem přes Vás našla brigádu a pak jsem dostala pracovní smlouvu na dobu neurčitou, takže jsem i v 56 letech našla práci recepční. Přeji Vám mnoho spokojených klientů!”

A. Kollaříková

„Na základě mého životopisu se mi ozvala životní pojišťovna, u které v současné době absolvuji trénink a postupně procházím znalostními testy. Tak doufám, že to bude pro mě nastartování nové pracovní kariéry.”

Hana Krejčíková

„Jsem velice spokojena. Díky Vám jsem dostala novou šanci a to mi je už skoro 40let.”

Romana Fedorová

„Děkuji! Našla jsem práci, škoda jen, že to bylo na krátkou dobu! Věřím, že to bude lepší! Také několika mojim přátelům jste pomohli! Zato moc děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci s vámi!”

Ilona Džupinová

„Ano, jsem velmi spokojená, díky Vám jsem nacházela práci pro své synovce a souseda, kteří se ocitli ve velmi vážné situaci, neměli ani na nájem a tak Vám děkuji za Vaši záslužnou práci! Děkuji.”

Iva Humlová

„Na Vašich webových stránkách jsem si v listopadu našla práci, po které jsem toužila. Díky.”

pí Drstáková

„Se službami jobDNES.cz jsem byla spokojená. Nyní již práci mám a nehledám dalšínabídky. Jakmile bych opět práci hledala, na Váš server se mile ráda obrátím znovu.”

pí Dlouhá

„Jsem s Vámi spokojen, protože dostávám nové a nové nabídky na pracovní pozice.”

Radek Hradečný