Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kuchař/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29300760707 | aktuálnost: 26.05.2024

GARMET Rožnov p. R. s.r.o.

Kuchař/ka

Upřesňující informace

Nástup možný ihned
Kuchař/ka v jednosměnném stravovacím zařízení - pracovní doba pouze Po-Pá - ranní směna
Požadavky: praxe v oboru výhodou, absolventy zaučíme, příjemné vystupování, kolegialita, zodpovědnost, dochvilnost
Náplň práce: denní příprava 5 druhů pokrmů pod vedením šéfkuchaře, výdej jídel
Nabízíme: Podnikové stravování, důchodové připojištění, pouze ranní směny Po-Pá.
První kontakt zájemce se zaměstnavatelem: osobně na provozovně, 7:00 - 15:00

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 24 000 - 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Bezručova 610, Rožnov pod Radhoštěm, 75661

Region: Zlínský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy

Oblíbené nabídky (64)