Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový vedoucí staveb (50-70.000 Kč)

referenční číslo: 44447 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte nové pracovní uplatnění a máte zkušenost s vedneím týmu a projektů v rámci pozemního stavitelství? Chcete pracovat na zajímavým projektech a rádi čelíte výzvám Tak to hledám právě Vás!

Prosperující společnost hledá novou posilu na pozici:
PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ STAVEB (50-70.000 Kč)

Náplň práce

  • Koordinace a vedení projektů
  • Vedení projektového týmu
  • Aktivní účast na stavbě jako autorský dozor
  • Zodpovědnost za technické provedení projektů
  • Zodpovědnost za plnění termínů
  • Předvídání projektů a jejich případné řešení

Požadujeme

  • VŠ vzdělání obor pozemní stavby
  • Praxi v projektování a vedení zakázek
  • Znalosti programu AutoCad
  • Zkušenosti s vedením týmu projektantů
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Zajímavé projekty
  • Přátelské prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Výuku angličtiny
  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvek na penzijko
  • Možnosti občasného HO
  • Místo výkonu práce: Brno
  • Nástup možný ihned

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura