Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Logistik (40-45.000 Kč)

referenční číslo: 50467 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte pozici v logistice? Máte praxi z logistiky v automotive a komunikujete anglicky se zahraničními kolegy, dodavateli a vedením? Pošlete nám váš životopis na pozici KOORDINÁTOR LOGISTIKY LOGISTIK (40-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Koordinace logistických procesů a toku materiálu
  • Návrhy na zlepšení, inovace a efektivitu
  • Optimalizace skladových zásob
  • Zavádění metody 5S v logistice a kontrola
  • Reporting, výkazy, analýzy pro vedení společnosti

Požadujeme

  • Střední školu s maturitou
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • Praxi z logistiky v automotive
  • SAP a MS Excel na pokročilé úrovni
  • Organizační schopnosti, analytické myšlení

Nabízíme

  • Prostředí nadnárodní výrobní společnosti
  • Bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Lokalitu: Žatec

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika