Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Koordinátor na MS v Hokeji

referenční číslo: 54271 | aktuálnost: 18.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš zkušenosti s organizací většího počtu lidí? Jsi časově flexibilní od 10. do 26.5.? Pokud ano, tak hledáme právě Tebe!
organizace většiho počtu lidí při nástupu a výstupu ze směny (cca 100 zaměstnanců / směna) komunikace se zaměstnanci řešení adhoc úkolů

Požadujeme

zkušenosti s organizací většího počtů zaměstnanců výhodou zkušenosti na pozici koordinátora výhodou spolehlivost, loajalita časová flexibilita od 10. do 26.5.

Nabízíme

spolupráce na DPP mzda: 180 Kč / hod + 20 Kč / hod bonus příplatek za víkend 10% lokalita: O2 Areana (metro Českomoravská)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 180 - 200 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Brigáda

Oblíbené nabídky (64)