Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Elektrikář

referenční číslo: 54066 | aktuálnost: 26.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Elektrikář

Náplň práce

Hledáme nového kolegu do týmu Elektrikářů. Pokud máte vzdělání v oblasti elektro, pošlete mi svůj životopis. Pozice je vhodná i pro absolventy.
Provádění elektromechanických úkonů na výrobní lince. Montáž, opravy a údržba elektromechanických zařízení. Diagnostika a řešení poruch. Spolupráce s týmem techniků a inženýrů. Práce v 12 směnném pracovním režimu.

Požadujeme

středosškolské vzdělání v oblasti elektro ochota pracovat v 12 směnném pracovním režimu práce je vhodná i pro absolventy

Nabízíme

5 týdnů dovolené benefitní systém 2400,- Kč měsíčně příspěvek na závodní stravování příspěvek na dopravu až 1600 Kč možnost odborného vzdělávání příspěvek na penzijní připojištění levné volání pro zaměstnance a jejich blízké zvýhodněný program finančních produktů ČSOB a Raiffeisenbank náborový příspěvek až 50 000 Kč dle splnění kritérií benefitní systém 2 400 Kč měsíčně nenároková složka mzdy ve výši až 3 000 Kč
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek