Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

IT specialista výrobní společnosti | Ostrava

referenční číslo: 54371 | aktuálnost: 20.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do zaběhnuté výrobní společnosti hledáme IT specialistu, který podpoří IT tým v Ostravě. Kandidát se nesmí zaleknout běžné operativy kolem HW s SW společnosti, ale taky správy tiketů nejen z Ostravy, ale také z ostatních závodů společnosti (70% pracovní náplně). Těšit se můžete na zajímavé finanční ohodnocení, super kolektiv a benefity společnosti.
Provádí běžnou servisní podporu, řízení služeb, HW, instalace SW, konfigurace LAN, správa uživatelských účtů, správa konektivity Instalace systémových serverů a infrastrukturních systémů Zpracování a sledování problémů ve vlastním Help Desku společnosti Podpora na 1. a 2. úrovni

Požadujeme

Vzdělání v oboru informatiky Praxe na obdobné pozici min. 3 roky Praxe z výrobní společnosti velkou výhodou AJ komunikativní (stačí lepší B1, hodně záležitostí se řeší písemně) Samostatnost

Nabízíme

Adekvátní mzda dle zkušeností kandidáta 25 dní dovolené 3 dny sick days 1 den home office v týdnu Stravenkový paušal Příspevěk na dojezd Příspěvek na penzijní připojištění Příjemná atmosféra Možnost využití cizího jazyka
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (39)