Typ nabídky

Minimální mzda

Všeobecné sestry pro Urologickou kliniku 2. LF UK a FNM

referenční číslo: E1B06A40 | aktuálnost: 20.02.2017

Fakultní nemocnice v Motole

Fakultní nemocnice v Motole, v Úvalu 84, 150 06 Praha 5 přijme všeobecné sestry na nově otevřené lůžkové oddělení Urologické kliniky.

Náplň práce

Poskytování komplexní specializované ošetřovatelské péče v nepřetržitém provozu.
Písemné nabídky s CV zasílejte: Vrchní sestra Mgr. Jana Boháčová, Urologická klinika 2. LF UK a FNM, FN Motol, v Úvalu 84, 150 06 Praha 5; e-mail: jana.bohacova@fnmotol.cz ; tel.: 22443 4805, 775 692 849.

Požadujeme

SZŠ, VZŠ, VŠ v oboru všeobecná sestra, registrace vítána. Praxe a specializace není podmínkou, ale výhodou.

Nabízíme

Nabízíme: Práci v nově vytvořeném pracovním kolektivu na špičkovém pracovišti zaměřeném na moderní technologie a inovace, možnost kariérního růstu, podporu vzdělávání, účast na vzdělávacích akcích, stáže na jednotlivých stanicích kliniky s možností budoucí volby specializace, vynikající dopravní dostupnost, možnost ubytování pro mimopražské, možnost příspěvku na dopravu, nadprůměrné platové ohodnocení a další benefity. Náborový příspěvek 15 000,- Kč.

Místo pracoviště: Praha 5 - Motol

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: všeobecná sestra, zdravotní sestra, zdravotní sestra specialistka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy