Typ nabídky

Minimální mzda

Všeobecné sestry instrumentářky pro operační sály

referenční číslo: 5a719df8a5ad9579921f7882 | aktuálnost: 31.12.2021

Fakultní nemocnice v Motole

Fakultní nemocnice v Motole přijme všeobecné sestry na operační sály pro děti i dospělé

Náplň práce

Práce v multifunkčním, vysoce specializovaném pracovním týmu. Jednosměnný nebo nepřetržitý provoz.

kontakt:

Vrchní sestra Mgr. Vladana Roušalová, Centrální operační sály pro dospělé, FN Motol. V Úvalu 84, 150 06  Praha 5;  e-mail: vladana.rousalova@fnmotol.cz  ,

tel.: 22443 8405, 8401, mobil: 737 650 095

vrchní sestra Bc. Alice Podařilová, Centrální operační sály pro děti, FN Motol. V Úvalu 84, 150 06  Praha 5

e-mail: alice.podařilova@fnmotol.cz

tel.: 224 433 205, mobil: 602 214 640

Požadujeme

Obor všeobecná sestra; specializace v perioperační péči vítána, ale není podmínkou; výhodou znalost chirurgických oborů a zkušenost z operačních sálů.

Nabízíme

MOŽNOST SLUŽEBNÍHO BYTU

Možnost uplatnění v největším zdravotnickém zařízení v ČR, práci v moderně vybaveném a příjemném prostředí, podporu pracovního týmu, možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, možnost ubytování, levné stravování a další zaměstnanecké benefity

VÍCE NA WWW.FNMOTOL.CZ V SEKCI KARIÉRA

Místo pracoviště: V Úvalu 84, Praha 5, 150 06

Region: Praha, Česká republika

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: všeobecná sestra

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Ubytování/příspěvek na ubytování, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům