Typ nabídky

Minimální mzda

Vrchní odborný referent, Pobočka Cheb

referenční číslo: 63c938169cbc1f118407dfa4 | aktuálnost: 25.09.2023

Státní pozemkový úřad

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici "Vrchní odborný referent, Pobočka Cheb".

Náplň práce

  • vedení správních řízení podle zákona č. 139/2002 Sb. v oblasti pozemkových úprav
  • zajišťování inženýrské a investorské činnosti v oblasti pozemkových úprav
  • zajišťování administrativních, provozních a jiných činností v oblasti pozemkových úprav

Požadujeme

  • min. vzdělání v bakalářském studijním programu (v případě nesplnění min. stanoveného vzdělání je nutná praxe - uchazeč v uplynulých 10 letech vykonával činnosti podle § 5 zákona o státní službě nebo činnosti obdobné nejméně po dobu 4 let),
  • praxe ve státní správě výhodou,
  • dobrá znalost MS Office,
  • komunikační a organizační schopnosti, samostatnost i schopnost týmové spolupráce,
  • pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování,
  • trestní bezúhonnost.

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení - osobní ohodnocení k platu, mimořádné odměny,
  • 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna,
  • vzdělávání – možnost účasti na školeních,
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvky na penzijní připojištění, poukázky na sport, kulturu, zdraví a rekreaci, multisport karta,
  • flexibilní pracovní doba s pevným blokem od 8:30 – 14:00,
  • odměny při významných životních či pracovních jubileích.

Místo výkonu práce: Cheb

Pracovní poměr na dobu: určitou, po dobu rodičovské dovolené státní zaměstnankyně.

Místo je zařazeno do 12. platové třídy.

Termín předpokládaného nástupu: ihned, případně dle dohody.

Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na e-mailovou adresu: epodatelna@spucr.cz v termínu do 29. 1. 2023 včetně. (Do předmětu e-mailu uveďte: " Vrchní odborný referent, Pobočka Cheb".)

Účastník výběrového řízení souhlasí, aby jeho osobní data poskytnutá zadavateli byla interně použita pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pozici, v souladu se zákonem o zpracování osobních údajů.

Osobní údaje, které tímto poskytujete, budou zpracovány výhradně pro provedení tohoto výběrového řízení a zpracovávají je jen pověřené úřední osoby a neposkytují je dalším příjemcům. Poskytnuté osobní údaje jsou součástí spisu výběrového řízení a jsou v něm uloženy po dobu, která je určena spisovým a skartačním plánem služebního úřadu

Místo pracoviště: Evropská 1605/8, Cheb, 35002

Region: Karlovarský kraj

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské