Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí směny

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29305160724 | aktuálnost: 18.05.2024

Pekárny a cukrárny Náchod, a.s.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení, jednosměnný provoz (možnost i nočních směn). Nástup možný ihned.

Náplň práce: systémové řízení kolektivu, odpovědnost za splnění výroby v kvalitě, reportování výsledků.

Požadavky: aktivní přístup k plnění úkolů, organizační a řídící schopnosti, základní znalost práce na PC.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy při nákupu výrobků.

Kontakt - paní Fraňková Veronika, tel.: 604 245 299, e-mail: rp@pekarnynachod.cz (pro zaslání životopisu).

Směnný provoz: Neurčeno

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC Jiné organizační a řídící schopnostiPHP_EOL

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kladská 306, Náchod, 54701

Region: Královéhradecký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Oblíbené nabídky (64)