Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Travel Agent – Meetings and Events

referenční číslo: 54287 | aktuálnost: 19.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Náš úžasný klient, celosvětově známá a úspěšná společnost zabývající se cestovním ruchem, hledá cestovního agenta, který se stane součástí týmu Meetings and Events společnosti. Jako cestovní agent v týmu Meetings & Events budete zodpovědní za vyjednávání, rezervace, vystavování a veškerou celkovou správu a administraci letenek. Budete zajišťovat dopravu pro skupiny i konferenční projekty jménem interních i externích zákazníků. Budete pracovat na projektové bázi v malém týmu specialistů, kteří se současně zabývají různými projekty. Budete sloužit jako kontaktní osoba pro každodenní plánování dopravy projektů a budete je řešit od A do Z: od vyjednávání až po fakturaci.
Zodpovědnost za návrhy leteckých cest pro skupiny a konference Komunikovat s účastníky konference a/nebo objednavateli skupinové rezervace o možnostech cestování. Vyžádat si a vyjednat s leteckými společnostmi sazby, které by splňovaly požadavky klienta Vytvářet smlouvy se zákazníky, stanovovat termíny a informovat o nich zákazníky Vystavovat přepravní doklady podle specifických pravidel každého projektu a zajišťovat jejich správnou administraci Spravovat změny a zrušení letenek; přehodnocovat, znovu vydávat a vracet peníze za letenky Fakturovat zálohy a prodané produkty klientům, sledovat platby klientů a poprodejní proces

Požadujeme

Máte výbornou znalost anglického a českého jazyka (slovem i písmem). Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici Schopnost identifikovat potřeby zákazníků a kreativně na ně reagovat, naslouchat informacím, klást otázky, uplatňovat znalosti a určovat řešení Dobře pracovat pod tlakem a přizpůsobovat se měnícím se scénářům Pracovat strukturovaně a přesně, dodržovat administrativní pořádek

Nabízíme

Školení, rozvoj kariéry Příjemné pracovné prostředí Pružná pracovní doba dle dohody v týmu (PO - PÁ mezi 8:00 a 18:00). 25 dní dovolené a sick days Příspěvek na stravování Příspěvek na sport/kulturu/volný čas Moderní kancelář v centru Prahy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní