Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Chirurg L2 (70.-75.000kč+příplatky+bonus)

referenční číslo: 41548 | aktuálnost: 28.03.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte ukončené vysokoškolské vzdělání a hledáte novou pracovní výzvu, kde nasbíráte zkušenosti?
Pro našeho významného klienta, který nabízí nadstandartní podmínky a finanční ohodnocení hledáme posilu na pozici:
CHIRURG L2 (70.-75.000Kč+PŘÍPLATKY+BONUS)

Náplň práce

  • práce na chirurgickém oddělení
  • pevná pracovní doba + cca 4 služby v měsíci

Požadujeme

  • ukončené VŠ vzdělání
  • odbornou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb.

Nabízíme

  • zázemí stabilního zdravotnického zařízení
  • hrazené ubytování
  • nástupní bonus - VYSOKÁ ČÁSTKA!
  • 25 dní placeného volna
  • stravné
  • penzijko
  • firemní rekreace
  • životko
  • úhrada poplatků členů ČLK

Mzda: 70 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie