Typ nabídky

Minimální mzda

Testování kuchyňských elektrospotřebičů. Jednosměnný provoz, Slatina

referenční číslo: 54220 | aktuálnost: 16.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Testovaní a připrava kuchyňských elektrospotřebičů v ramci reklamačního řízení pro další použití. Jednosměnný provoz + bonusy,Slatina.
Provádět manuální testování a diagnostiku elektrospotřebičů s cílem zjistit jejich funkčnost Nalézat závady na spotřebičích a provádět vizuální kontroly Pravidelná kominukace a spolupráce se servisním technikem

Požadujeme

Elektro vyhláška je vyhodou, ale není to podmínkou. Vhodné i pro absolventy. Osoby se smyslem pro detail, pečlivostí a schopností práce samostatně. Zodpovědné a spolehlivé jedince. Znalost anglického jazyka je výhodou

Nabízíme

Pracujete v jednosměnném provozu (Po - Pá od 6:30 do 14:30) s víkendy volnými Zázemí stabilní společnosti Navýšení mzdy po zkušební době + měsíční bonusy na základě výkonu Dovolenou 22 dnů, po 1. roce 25 dnů Psychicky nenáročnou práci v malém a přátelském kolektivu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (64)