Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrikář 1 směna (25 - 35 000 Kč)

referenční číslo: 53754 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte elektro vzdělání a touhu pracovat na jednu směnu? Máte nekonečnou chuť učit se a posouvat své dovednosti? Pokud je vaše odpověď ANO, potřebujeme právě Vás! Pošlete nám Váš životopis a my se vám ihned ozveme!

Náplň práce

  • Opravy elektro zařízení. Budete hrát klíčovou roli při opravách elektro zařízení.
  • Kontrola výrobků. Zajistíte, že naše výrobky budou v dokonalém stavu.
  • Zapojování rozvaděčů. Přispějete k efektivnímu provozu našich zařízení.

Práce na 1 směnu. Výhoda práce na jednu směnu pro lepší vyvážení práce a osobního života.

Požadujeme

  • SŠ/SOU Elektro - PODMÍNKOU!
  • Pokud máš i platnou vyhlášku 50, tak máš u nás velké plus, ale není podmínkou :)
  • Ochota se dále učit a rozvíjet

Nabízíme

  • Odměny/Prémie. Vaše tvrdá práce bude oceněna i navíc.
  • Náborový příspěvek. Odměníme Vás za připojení se k našemu týmu.
  • 5 týdnů dovolené. Máte dostatek volna na odpočinek.
  • Pro šikulky kariérní růst. Máte příležitost růst společně s námi.
  • Benefitní karta. Využijte řadu výhod.
  • Příspěvek na penzijko. Myslíme na vaši budoucnost.
  • Místo výkonu práce: Šumperk

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl