Typ nabídky

Minimální mzda

Technik údržby i absolvent (37-49.000 Kč)

referenční číslo: 39369 | aktuálnost: 21.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Ukončili jste studium SŠ nebo hledáte pozici v údržbě ve výrobní společnosti? Chcete pracovat ve směnném provozu a máte angličtinu k přeložení elektro schémat? Pošlete nám životopis na pozici TECHNIK ÚDRŽBY I ABSOLVENT (37-49.000 Kč)!!!

Náplň práce

  • Zodpovědnost za způsobilost měřících přístrojů
  • Analýzy dat z měřících přístrojů
  • Analýzy z neshodných kusů
  • Návrhy na nápravná opatření
  • Návrhy postupů oprav

Požadujeme

  • SŠ elektrotechnického směru - výhodou
  • Zkušenosti s měřením a testováním elektro přístrojů
  • Znalost elektro schémat a dokumentace
  • Anglický jazyk (čtení dokumentace)
  • Analytické myšlení a zaměření na detail
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme

  • Možnost rychlého kariérního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Dotovaní stravování
  • Možnost náhradního volna
  • Připojištění, poukázky do lékárny
  • Tarify a internet i pro rodinné příslušníky
  • Lokalitu Pardubice

Mzda: 37 000 - 49 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Automobilový průmysl