Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik programování robotů - mzda od 60 000 Kč

referenční číslo: 54278 | aktuálnost: 18.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zajímá vás svět robotiky a automatizace? Přidejte se do týmu, kde můžete využít své technické dovednosti k programování robotů! Hledám nadšence, který se chce zapojit do tvorby inovativních robotických systémů a být součástí vývoje v oblasti automatizace. Místo výkonu práce Úžice, okres Mělník. Na D8.
programování, seřizování a odstraňování problémů pro zařízení od ABB a Kuka - úchopy, svařování, lepení analýza a optimalizace programů multifunkčních robotů podílení se na tréninku dalších členů týmu a předávání know-how spolupráce s výrobním oddělení při řešení problémů

Požadujeme

zkušenost s programování CNC zařízení a robotů zručnost a technické myšlení komunikativní angličtina velkou výhodou, ale ne podmínkou – máme mezinárodní tým – denní komunikace pozitivní myšlení a flexibilita

Nabízíme

zajímavé mzdové ohodnocení bonusy a prémie příspěvek na stravování (60 Kč/den) příspěvek na dopravu 25 dní dovolené příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou podílení se na novém projektu v mezinárodní společnosti možnost kariérního růstu Jedná se o pozici ve směnném provozu s postupným náběhem dle projektu. Prozatím jednosměnný provoz.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 55 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Jana Maredová Kočárková
+420 604 226 079