Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Account & business manager - headhunting (60-90.000 Kč)

referenční číslo: 54370 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme zkušeného obchodníka z oblasti služeb, který přinese nové klienty naší skupině společností působících v oboru headhunting/recruitment. Schopnost prodat prémiové služby (headhunting), angličtina na úrovni obchodního jednání a kultivované vystupování jsou klíčové. Na oplátku nabízíme přátelské inspirativní prostředí zavedené firmy s 22 lety na trhu, stabilitu, zázemí a možnosti růstu profesně i finančně.

Náplň práce

  • akvizice nových obchodních příležitostí pro skupinu společností v oblasti headhuntingu a recruitmentu
  • důraz na obchodní činnost v oblasti prémiového recruitmentu = headhuntingu
  • celý obchodní proces od vytipování kontaktů, přes obchodní jednání až po uzavření smlouvy o spolupráci
  • zaměření klientů: výrobní a obchodní společnosti působící v ČR
  • působení na pobočce v Brně (s možností částečného home office)

Požadujeme

  • min. 5 let praxe s prokazatelnými výsledky v obchodní činnosti v oblasti služeb
  • AJ na komunikativní úrovni (obchodní jednání mohou být i v AJ)
  • schopnost prodávat prémiové služby
  • reprezentativní vystupování, kultivovaný vyzrálý projev
  • schopnost vedení obchodních jednání s řediteli a majiteli společností
  • aktivní užívání sociální sítě LinkedIn
  • ŘP sk. B, aktivní řidič (cesty za zákazníky)

Nabízíme

  • služební auto
  • obchodní prémie
  • možnost práce na HPP nebo na IČO
  • firemní benefity
  • možnost home-office (část týdne)
  • místo výkonu práce: Brno - centrum

Mzda: 60 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup