Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technický ředitel - služební automobil

referenční číslo: 54336 | aktuálnost: 19.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro menší výrobní závod hledáme nového Technického manažera! Vaším hlavním úkolem na této pozici bude řízení údržby, investic a zlepšování procesů. Ideální uchazeč má technické vzdělání, znalosti v elektro oboru (vyhláška 50) a praxi ve výrobní sféře na obdobné pozici. Je inovátorem, zajímá se o nové technologie, vidí věci v souvislostech a nezalekne se ani komunikace s kolegy ze zahraničí. Náplň práce: vedení týmu údržby (3 kolegové) plánování investic (servis, nové technologie, inovace atd.) organizace a vyhodnocení výběrových řízení na dodavatele technologií spolupráci na vývoji nových produktů z pohledu technického oddělení zodpovědnost za stav technického vybavení optimalizace procesů a Lean management

Požadujeme

VŠ vzdělání technického směru (příp. SŠ s praxí) zkušenosti s obdobnou pozicí ve výrobní sféře vyhláška 50 (dnešní NV 194), par. 6 praxe ve vedení týmu AJ na komunikativní úrovni dobré plánovací a organizační schopnosti komunikační a vyjednávací schopnosti

Nabízíme

stabilní práci v dobré atmosféře služební automobil i k soukromým účelům roční odměny 25 dnů dovolené dotované stravování příspěvek na penzijko mezinárodní spolupráci a možnost dalšího rozvoje Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (40)