Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

HR recruiter / obchodní konzultant (25-40.000 Kč)

referenční číslo: 26157 | aktuálnost: 29.03.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsme jedna z nejúspěšnějších personálních agentur, na trhu jsme 19 let. Svou práci umíme a protože máme hodně zakázek, potřebujeme posílit naše řady.

Hledáme šikovné lidi, kteří si chtějí vydělat a kteří zapadnou do našeho příjemného kolektivu.

Zkušenosti s náborem nejsou potřeba, protože vás zaškolíme, ale jakákoli zkušenost z oblasti prodeje a plnění obchodních cílů je velkou výhodou. Naše práce totiž není o vystavení inzerátu a vybírání nejlepších kandidátů. Naše práce je obchodní - firmám prodáváme vhodné kandidáty, zároveň kandidátům musíme danou firmu "prodat", aby do ní chtěli nastoupit. Odměnou je kromě finančních prémií i vědomí, že díky vám pracují ti správní lidé na těch správných místech.

Náplň práce

  • cílem je obsadit na pracovní pozice do firem kandidáty, díky fakturacím za jejich nástupy plnit své obchodní plány
  • kandidáty vyhledáváme v naší databázi uchazečů i na pracovních portálech, poté je oslovujeme telefonicky
  • inzeráty vystavujeme na více než 20 pracovních portálech i na sociálních sítích
  • kandidátům domlouváme pohovory ve firmách, řešíme podmínky nástupu, jsme prostředníkem mezi nimi a firmami
  • neustále komunikujeme s firmami, o které se staráme a které čas od času navštěvujeme
  • akvizujeme - oslovujeme nové firmy a jednáme o podmínkách spolupráce s nimi
  • práce je v kanceláři s možností občasného home office (po domluvě)

Požadujeme

  • hledáme šikovné lidi, kteří mají zkušenosti s obchodem, plněním plánů a norem, nebo s komunikací se zákazníky
  • vhodná praxe je kromě náboru: prodej v call centru, prodej zájezdů, realitní činnost, finanční poradentví, prodej kosmetiky, energií apod.
  • očekáváme min. SŠ vzdělání a alespoň základní znalost AJ
  • smysl pro humor (protože jinak s námi v týmu asi nevydržíte)

Nabízíme

  • fixní mzda 25.000 Kč + prémie (celkem až 35-45.000 Kč)
  • super kolektiv (2 maminky s malými dětmi, 2 svobodné, 1 kolega na rodičovské dovolené)
  • zaškolení od manažerky s 10letou praxí
  • benefity - dovolená navíc, stravenkový paušál, tarif na telefon, pružná pracovní doba
  • možnost i částečného úvazuku (3/4 úvazek a výše)
  • místo práce: Brno - centrum, Orlí 36

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Personalistika, HR, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair