Typ nabídky

Minimální mzda

Správce interní PC sítě (48-58.000 Kč)

referenční číslo: 38321 | aktuálnost: 17.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi s administrací MS Windows a podporou uživatelů? Orientujete se v HW/SW? Máte angličtinu na mírně pokročilé úrovni B1? Napište nám ještě dnes a nepromarněte šanci ukázat nám svůj talent!

Nadnárodní výrobní společnost hledá kolegu na pozici: SPRÁVCE INTERNÍ PC SÍTĚ (48-58.000 Kč)

Náplň práce

  • Technická/poradenská podpora uživatelů
  • Správa HW a SW
  • Správa a rozvoj datových center
  • Správa serverů MS Windows
  • Zodpovědnost za systémy pro kybernetickou bezpečnost
  • Aktualizace a správa licencí
  • Komunikace napříč společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ideálně v IT odvětví
  • Praxe na podobné pozici alespoň 1 rok
  • Zkušenost s nástroji HelpDesk systému
  • Zkušenost se síťovými protokoly, WAN, LAN, VLAN
  • Administrace MS Windows
  • Orientace HW/SW
  • Komunikativní angličtinu

Nabízíme

  • až 25 dní dovolené
  • Možnost HOME OFFICE
  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Přátelské kolegy
  • Firemní akce
  • Nástup možný: IHNED nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Kadaňsko

Mzda: 48 000 - 58 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby