Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní mechanik na dílně

referenční číslo: 54229 | aktuálnost: 17.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Baví Vás technika, mechanika a nebojíte se velkých strojů? Pak čtěte dál!
Vaším úkolem bude servis stavební techniky a stavebních strojů. Práce je vykonávána na dílně v Brně, nikam není třeba cestovat. Budete určovat závady na strojích, navrhovat a realizovat řešení vedoucí k opravě stroje. Při práci je také důležité komunikovat se zákazníky.

Požadujeme

Náš malý tým doplní fajn člověk s technickým vzděláním a nějakými zkušenostmi na technické pozici (servis a oprava strojů) a dobrými komunikačními dovednostmi.

Nabízíme

Práce na dílně bez výjezdů v malém příjemném kolektivu. Finanční bonusy ke mzdě a příspěvek na stravování. Týden dovolené navíc a k tomu také zdravotní volno.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (64)