Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Testovací inženýr - elektro

referenční číslo: 27400 | aktuálnost: 28.03.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Je tvé vzdělání zaměřené na elektrotechniku?
Máš zkušenosti s testováním? Chceš se stát součástí mezinárodního týmu a podílet se na nových projektech?

Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Úspěšná výrobní společnost hledá schopného kandidáta/ku na pozici:

TESTOVACÍ INŽENÝR - ELEKTRO

Náplň práce

  • Testování nových systémů výrobních linek
  • Programování výrobních zařízení
  • Úzká spolupráce s oddělením vývoje
  • Spolupráce při zavádění nových výrobních linek

Požadujeme

  • Min. SŠ, obor Elektrotechnika
  • Znalost elektroniky a některého z programovacích jazyků - C, C++, Java, aj.
  • Anglický jazyk na středně pokročilá úrovni
  • Samostatnou a komunikativní osobnost

Nabízíme

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Motivující pracovní ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Lokalita: Praha - Východ

Mzda: 22 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika