Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní elektro technik s vyhláškou §6

referenční číslo: 54293 | aktuálnost: 18.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do stabilní české společnosti (která je na trhu již několik let) hledáme posilu na pozici servisnícho technika FVE. Těšit se můžete na zajímavé projekty, jistotu práce a zajímavou mzdu spolu s benefity společnosti.
servisy systémů FVE, záruční, pozáruční technická podpora - zjištění závady systému na místě jednání s technickou podporou našich dodavatelů správa a evidence reklamací a její vyřizování komunikace s klienty komunikace s techniky komunikace s investorem na místě oživování a uváděn do provozu FVE spouštění systémů po servisní výměně

Požadujeme

oprávnění 50 (250/2021 Sb. min. §6) orientace v platné legislativě v oblasti energetických zařízení a technologie, FVE velkou výhodou školení elektromontér FVE (26-014-H) výhodou řidičský průkaz sk. B zodpovědnost, pracovitost, komunikativnost

Nabízíme

mzda + bonusy 5 týdnů dovolené flexibilní pracovní doba notebook, telefon i k soukromým účelům 3 dny zdravitního volna, tzv. sick days zaměstnanecké slevy uvolněná atmosféra a přátelský kolektiv zázemí silné společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (64)