Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač s nástupem ihned (36-45.000 KČ)

referenční číslo: 56705 | aktuálnost: 18.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou pracovní výzvu? Orientace v technických výkresech Vám není cizí? Máte zkušenosti s obsluhou strojů? Jste to právě Vy, koho hledáme! Pošlete nám svůj životopis a ucházejte se o pozici:

SEŘIZOVAČ S NÁSTUPEM IHNED (36-45.000 KČ)

Náplň práce

  • Obsluha a seřizování CNC
  • Kontrola kvality výrobků
  • Řešení jednoduchých poruch a výrobních problémů
  • Monitoring dodržování standardů a postupů výroby
  • Vedení záznamů a potřebné dokumentace

Požadujeme

  • Min. SOU vzdělání
  • Základní orientace ve čtení technických výkresů
  • Zkušenosti s obsluhou CNC strojů
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Vše ostatní Vás rádi naučíme

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Náborový příspěvek
  • 13. plat
  • Příspěvek na penzijko
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Lokalita: Pardubice
  • Nástup možný ihned

Mzda: 36 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba

Oblíbené nabídky (64)