Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový inženýr

referenční číslo: 53567 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte předchozí zkušenosti s organizací a vedením projektu od začátku až po spuštění nových produktů do výroby? Připojte se k nám! Staňte se novým členem projektového týmu. Stačí nám zaslat Váš životopis.
koordinace jednotlivých činnosti v rámci projektu spolupráce s technickým oddělením komunikace se zákazníky podílení se na zlepšování výrobních procesů příprava projektové dokumentace řízení změn projektu - např. náklady, kvalita práce v malém týmu

Požadujeme

předchozí zkušenost v projektovém řízení předchozí zkušenost ideálně z výroby ( plasty, strojírenství, automotive) angličtina pro běžnou komunikaci - B1/B2

Nabízíme

mzda 60 000 - 70 000 Kč mimořádné odměny (mesíční/roční) příspěvek na dojíždění do zaměstnání příspěvek na stravování mobilní telefon, notebook 25 dní dovolené vzdělávací a jazykové kurzy v pracovní době flexibilní pracovní doba po zaučení dle domluvy občasný homeoffice
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Management