Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Referent/ka kvality | nákupu | AJ

referenční číslo: 54279 | aktuálnost: 18.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do strojírenské firmy, která vyrábí vysoce přesné díly na zakázku v malých a středně velkých sériích, hledáme kandidáta/tku na pozici Refent/ka kvality a nákupu. V případě, že jste zvyklí komunikovat v anglickém jazyce a máte technický background, neváhejte zaslat váš životopis.
Budete pravou rukou manažera kvality. Budete zodpovědná/ý za přípravu podkladů pro vzorkování nových projektů. Budete se účastnit implementace procesů ve výrobě a vyhodnocovat je. Čeká vás tvorba poptávek a objednávání kooperací a materiálu. Denně budete komunikovat napříč firmou, ale také se zahraničními dodavateli či zákazníky v anglickém jazyce. Budete pracovat v interním systému společnosti a MS Office.

Požadujeme

Hledáme komunikativního kandidáta/ku, který má vzdělání v technickém směru či zkušenosti na podobné pozici a orientuje se výkresové dokumentaci.
Požadujeme znalost anglického jazyka na urovni B2 - čeká vás komunikace se zahraničními dodavateli.

Nabízíme

Můžete se těšit na zajímavé mzdové ohodnocení a flexibilní pracovní dobu. Společnost nabízí dny dovolené navíc, stravenky a možnost stravování přímo ve firmě. Čeká vás přátelský kolektiv a zaměstnání ve stabilní české společnosti Je možná spolupráce na 1/2 úvazek.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (64)