Typ nabídky

Minimální mzda

Rada/odborný rada, Pobočka Liberec, Krajský pozemkový úřad pro Liberecký kraj

referenční číslo: 63d3a9007000f771be089d46 | aktuálnost: 25.09.2023

Státní pozemkový úřad

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici "Rada/odborný rada, Pobočka Liberec, Krajský pozemkový úřad pro Liberecký kraj.“

Náplň práce

  • zajišťování vedení správních činností podle zákona č. 139/2002 Sb. v souladu se zákonem č. 500/2004 Sb., správní řád,
  • zajišťování ostatní odborné činnosti v oblasti pozemkových úprav,
  • zajišťování administrativních, provozních a jiných činností v oblasti pozemkových úprav

Požadujeme

  • min. vyšší odborné vzdělání (v případě nesplnění min. stanoveného vzdělání je nutná praxe - uchazeč v uplynulých 10 letech vykonával činnosti podle § 5 zákona o státní službě nebo činnosti obdobné nejméně po dobu 4 let),
  • praxe ve státní správě výhodou,
  • dobrá znalost MS Office,
  • komunikační a organizační schopnosti, samostatnost i schopnost týmové spolupráce,
  • pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování,
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Nabízíme

  • Benefity poskytované státním zaměstnancům/zaměstnancům Státního pozemkového úřadu - Kariéra – Státní pozemkový úřad (spucr.cz)
  • Posuzovány budou žádosti (motivační dopis + životopis) o přijetí do pracovního poměru (dále jen „žádost“) podané ve lhůtě do 29. 3. 2023 tj. v této lhůtě:
  • doručené v elektronické podobě na adresu elektronické pošty služebního úřadu (epodatelna@spucr.cz), nebo
  • podané v elektronické podobě prostřednictvím datové schránky (ID datové schránky služebního úřadu: z49per3).
  • Datová zpráva nebo e-mail, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Výběrové řízení na pracovní místo Rada/odborný rada, Pobočka Liberec, Krajský pozemkový úřad pro Liberecký kraj.“

    Účastník výběrového řízení souhlasí, aby jeho osobní data poskytnutá zadavateli byla interně použita pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pozici, v souladu se zákonem o zpracování osobních údajů.

    Osobní údaje, které tímto poskytujete, budou zpracovány výhradně pro provedení tohoto výběrového řízení a zpracovávají je jen pověřené úřední osoby a neposkytují je dalším příjemcům. Poskytnuté osobní údaje jsou součástí spisu výběrového řízení a jsou v něm uloženy po dobu, která je určena spisovým a skartačním plánem služebního úřadu.

    Více info zde: Rada/odborný rada, Pobočka Liberec, Krajský pozemkový úřad pro Liberecký kraj - Kariéra – Státní pozemkový úřad (spucr.cz)

Mzda: 25 280 - 37 170 Kč / měsíc

Místo pracoviště: U Nisy 6a, Liberec, 46057

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné