Typ nabídky

Minimální mzda

Rada/odborný rada, Pobočka Kroměříž, Krajský pozemkový úřad pro Zlínský kraj

referenční číslo: 663cb8634926e76c140b6bc4 | aktuálnost: 10.05.2024

Státní pozemkový úřad

Náplň práce

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici „Rada/odborný rada, Pobočka Kroměříž, Krajský pozemkový úřad pro Zlínský kraj“.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • zajišťování administrativních, provozních a jiných činností v oblasti pozemkových úprav,
  • zajišťování ostatních odborných činností v oblasti pozemkových úprav (například BPEJ, eroze, sucho, technická pomoc, administrace dotačních programů),
  • zajišťování vedení správních činností podle zákona č. 139/2002 Sb. v souladu se zákonem č. 500/2004 Sb., správní řád

POŽADAVKY NA POZICI

  • minimální věk 18 let
  • svéprávnost
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • minimálně vyšší odborné vzdělání (v případě nesplnění stanoveného vzdělání nutná praxe – uchazeč v uplynulých 10 letech vykonával činnosti podle § 5 zákona o státní službě nebo činnosti obdobné nejméně po dobu 4 let)
  • české občanství nebo jiného členského státu Evropské unie (který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru)
  • komunikativnost,
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost Microsoft office a Microstation.

NABÍZÍME VÁM

  • 25 dní dovolené + 5 sick days,
  • vzdělávací akce,
  • 4 dny v měsíci home office,
  • pružná pracovní doba,
  • stravenkový paušál,
  • Multisport card,
  • příspěvek na doplňkové penzijní spoření nebo penzijní připojištění,
  • nabídka zvýhodněných tarifů pro zaměstnance + možnost rodinných tarifů Vodafone,
  • sportovní teambuildingy,
  • zvýhodněné vstupenky pro zaměstnance na kulturní akce,
  • a další.

Místo výkonu práce: Kroměříž

Pracovní poměr na dobu: určitou (za MD/RD)

Platová třída: 11.

Zaměstnanci přísluší platový tarif od 25 280 do 37 170 Kč v závislosti na praxi + osobní ohodnocení.

Termín předpokládaného nástupu: 3.6.2024

Více informací, podmínky pro přihlášení a „žádost o přijetí do pracovního poměru“ naleznete na uvedeném odkazu:https://kariera.spucr.cz/2024/05/09/rada-odborny-rada-pobocka-kromeriz-krajsky-pozemkovy-urad-pro-zlinsky-kraj/

Místo pracoviště: Riegrovo nám. 3228/22, Kroměříž 1, 767 01

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa, Ostatní

Profese: administrativní pracovník, technik ve stavebnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Seniory

Oblíbené nabídky (44)