Typ nabídky

Minimální mzda

Rada/odborný rada Pobočka Havlíčkův Brod, Krajský pozemkový úřad pro Kraj Vysočina

referenční číslo: 640702aabcb7e4f9e20aaf32 | aktuálnost: 25.09.2023

Státní pozemkový úřad

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici „Rada/odborný rada Pobočka Havlíčkův Brod, Krajský pozemkový úřad pro Kraj Vysočina“.

Náplň práce

  •  zajišťování zadávání veřejných zakázek podle zákona č. 134/2016 Sb., ve znění pozdějších předpisů,
  •  samostatné zajišťování komplexu odborných činností se značnou variantností způsobu řešení v oblasti pozemkové správy, jejich věcná kontrola, příprava správních rozhodnutí při provádění pozemkových úprav.

Požadujeme

  • minimální věk 18 let,
  • svéprávnost,
  • trestní bezúhonnost,
  • zdravotní způsobilost,
  • minimálně vyšší odborné vzdělání (v případě nesplnění stanoveného vzdělání nutná praxe – uchazeč v uplynulých 10 letech vykonával činnosti podle § 5 zákona o státní službě nebo činnosti obdobné nejméně po dobu 4 let),
  • české občanství nebo jiného členského státu Evropské unie (který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru), pokud uchazeč/ka ovládá český jazyk,
  • řidičský průkaz sk. B výhodou.

Nabízíme

Mzda: 25 280 - 37 170 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Smetanovo nám. 279, Havlíčkův Brod, 58002

Region: Kraj Vysočina

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné