Typ nabídky

Minimální mzda

Rada/odborný rada, Krajský pozemkový úřad pro Královéhradecký kraj, Pobočka Hradec Králové

referenční číslo: 6422c9afc279bc389c05f9c3 | aktuálnost: 25.09.2023

Státní pozemkový úřad

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici „Rada/odborný rada, Krajský pozemkový úřad pro Královéhradecký kraj, Pobočka Hradec Králové“.

Náplň práce

  • zajišťování administrativních, provozních a jiných činností v oblasti pozemkových úprav,
  • zajišťování ostatních odborných činností v oblasti pozemkových úprav (například BPEJ, eroze, sucho, technická pomoc, administrace dotačních programů.

Požadujeme

  • Minimální věk 18 let,
  • svéprávnost,
  • trestní bezúhonnost,
  • zdravotní způsobilost,
  • vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském nebo magisterkém studijním programu,
  • české občanství nebo jiného členského státu Evropské unie (který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru),
  • znalost MS Office,
  • řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

Místo pracoviště: Haškova 357/6, Hradec Králové, 500 02

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Seniory, Studenty