Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní chemik | Vhodné i pro juniory!

referenční číslo: 54295 | aktuálnost: 18.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přední výrobce a prodejce sanitárních potřeb v České republice a na Slovensku hledá nového člena týmu na pozici Provozního chemika. Přidejte se k nám a staňte se součástí našeho týmu ve výrobní laboratoři a galvanovně. Nabízíme širokou škálu benefitů včetně příspěvků na penzijní připojištění, dotovaných obědů a možnosti dalšího vzdělávání. Pozice je vhodná i pro juniory!
Míchání chemikálií a testování chemických reakcí ve výrobní laboratoři Příprava a analýza chemických lázní Komunikace s dodavateli chemikálií a zařízení, jakož i se státními úřady Správa odpadů a obsluha ČOV Dodržování procesních a bezpečnostních standardů Úzká spolupráce s výrobním týmem

Požadujeme

Vzdělání v oblasti chemie (SŠ/VŠ) Obrovskou výhodou je praxe v chemické laboratoři, ideálně ve strojírenství Výhodou je také znalost systémů EKOkom či ISPOP

Nabízíme

Práce na jednu směnu (ranní) Postupně se zvyšující dovolená Příspěvek na penzijní připojištění a volnočasové aktivity Dotované obědy a zvýhodněné tarify O2 Široká nabídka odborných školení Možnosti osobního a kariérního rozvoje Kurzy angličtiny přímo v rámci společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (64)