Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Project Engineer - inovativní firma

referenční číslo: 54276 | aktuálnost: 19.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Věřím, že tento inzerát zaujme kvalifikované kandidáty a pomůže mi najít ideálního Projektového inženýra pro mého klienta, který sídlí na Kadaňsku! Nebojte se mi ozvat, přiložte svůj životopis a pojďme nastarovat pozitivní změnu vaší kariéry.
projektový inženýr pro oblast nových projektů jedná se o pracovníka, který by byl součástí 3- členného týmu projektových inženýrů spolupracovat se třemi kvalitáři, kteří jsou zaměřeni pouze na nové projekty stěžejní role je komunikace se zákazníkem a vedení nového výrobku od jeho „vzniku“ až do sériové výroby přes schválení zákazníkem náplní práce je péče o projekty zákazníků v předsériové automotive výrobě

Požadujeme

VŠ technického směru znalost problematiky řízení projektů praxe na podobné pracovní pozici min. 3 roky 2 roky zkušenost v automotive firmě dneska se už neobejdete bez plynné angličtiny, a pokud umíte i krapet německy, máte výhodu řidit se standardy ISO/TS a EMS

Nabízíme

pohodová atmosféra pracovní doba 7,5 hodiny řídit svůj vlastí inovativní projekt možnost seberealizace flexibilita pracovní doby dle potřeby zaměstnance 2 dny práce z domova v měsíci příspěvek na penzijko nebo životko 500 Kč měsíčně stravenkový paušál 105 Kč denně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 60 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Jana Maredová Kočárková
+420 604 226 079