Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr kvality

referenční číslo: 54363 | aktuálnost: 20.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přidejte se k našemu rozrůstajícímu se týmu ve výrobní společnosti jako Procesní inženýr kvality.
Provádění procesních auditů kvality - interní i u dodavatelů Zpracování reklamací, identifikace problému (5W, 2H), řešení (8D report) Příprava vzorků Spolupracovat a komunikovat s ostatními odděleními a dodavateli Spolupráce s mateřskou firmou v Itálii - služební cesty

Požadujeme

Máte technické vzdělání SŠ nebo VŠ s praxí na obdobné pozici Znáte statistické nástroje Ovládáte výkresovou dokumentaci Pokročilou znalost MS-Office, výhodou je znalost Helios iNovio Domluvíte se anglicky Umíte navrhovat a implementovat návrhy na zlepšení procesů Jste samostatný, schopný pracovat v týmu a máte proaktivní přístup Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu neurčitou Pružná pracovní doba - od 6:30 - 7:30 hodin do 14:30. (7,5 hodin práce, plus 0,5h přestávka na oběd) Měsíční bonusy Roční a pololetní odměny do výše 13. platu 5 týdnů dovolené Stravenkový paušál 115 Kč/den
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (64)