Typ nabídky

Minimální mzda

Absolvent pro chemický provoz/údržbu ( Chemie, strojírenství, elektro, automatizace..)

referenční číslo: 43779 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do stabilní a nzavedené firmy hledáme absolventy pro chemický provoz, údržbu, elektro, atd.
Nejdříve se pro Vás sestaví adaptační plán, kde uvidíte co Vás čeká Následně se seznámíte s technologiemi společnosti, hmotovými toky, návaznostmi jednotlivých provozů Seznámíte se s kolegy výrobních týmů Po zaučení budete vypracovávat dílčí projekty spojených se stážemi na výrobních provozech Účastníte se na seminářích k rozvoji motivace a týmové spolupráce, prezentačních a komunikačních dovedností, projektového řízení

Požadujeme

Tento program je určen pro absolventy VŠ vzdělání chemického, strojírenského, elektro směru (max. 2 roky po ukončení VŠ) Pro komunikaci s naším polským vedením a nejen s ním je zapotřebí mít dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem. Jelikož náš areál v Litvínově je veliký, budete potřebovat řidičský průkaz skupiny B. Nehledáme žádného individualistu, ale stane se, že na některé úkoly budete sám. Být komunikativní, nebát se prezentovat a mít organizační schopnosti

Nabízíme

Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině Příležitost účastnit se zajímavých projektů Možnost osobního i profesního růstu Odpovídající mzdové ohodnocení Široký balíček zaměstnaneckých benefitů ( Bonusy ke mzdě, 13. a 14. plat, stravenky, kafeterie, multisport karta, slevy u partnerů, atd. )
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 36 000 - 48 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské