Typ nabídky

Minimální mzda

Připojte se k našemu prima HR týmu jako Specialista pro Vzdělávání

referenční číslo: 54381 | aktuálnost: 20.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám nadšenou kolegyni/kolegu, kterou/kterého těší tvořit, inovovat a pomáhat druhým se vzdělávat. Pokud máte energii na rozdávání, jste kreativní a rád/a plánujete a organizujete, a ještě s úsměvem na tváři, tak neváhejte a zašlete mi svůj životopis.
budete mít na starosti proces vzdělávání a rozvoje zaměstnanců organizovat rozvojové programy a školení pro zaměstnance organizovat a řídit procesu povinných školení a spolupráce s odděleními, jejichž pracovníci tato školení absolvují spolupráce na rozvoji systému vzdělávání ve výrobě a onboardingu spolupráce na tvorbě a realizaci interních školících programů Podpora vedoucích v oblasti přípravy plánů školení a kvalifikačních matic a plánů zapracování

Požadujeme

zkušenosti z oblasti HR chuť se věnovat vzdělávání zaměstnanců AJ-minimálně B1

Nabízíme

5 týdnů dovolené 13. mzda flexibilní pracovní doba možnost home office dotované závodní stravování - nadstandardní výběr jídel za 29 Kč občerstvení na pracovišti notebook, telefon Nástup možný ihned. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Personalistika, HR

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Břetenářová
+420 724 389 072