Aktuální volná místa

MAFRA, a.s.

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...

Pracovník výroby tiskových forem - Olomouc

(referenční číslo: 1577223507)

Tiskárny MAFRAPRINT jsou součástí mediální skupina MAFRA a specializují se na produkci novinového charakteru.
Zaměstnáním v nich získáte možnost podílet se na vydávání deníků MF DNES, LIDOVÉ NOVINY a Metro!
Právě hledáme novou posilu týmu do olomoucké tiskárny. Možná jste jí právě Vy!

Vaším úkolem bude:

  • výroba tiskových forem a jejich příprava k tisku

  • příjem a kontrola výrobních podkladů

  • komunikace se zákazníky

Očekáváme:

  • uživatelskou znalost práce na PC

  • ochotu pracovat ve směnném provozu

  • ochotu učit se novým dovednostem

  • spolehlivost a zodpovědnost

  • vzdělání polygrafického směru výhodou

Nabízíme:

  • čisté pracovní prostředí v moderním polygrafickém závodě

  • perspektivní zázemí stabilní mediální skupiny

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na závodní stravování a další zaměstnanecké výhody

Místo pracoviště: Olomouc,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Média, polygrafie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas