MAFRA, a.s.

MAFRA, a.s.
Karla Engliše 519/11
150 00  Praha 5
Česká republika

Představení společnosti

Mediální skupina MAFRA sdružuje pod svou střechou produkty ze všech oblastí mediálního trhu. Vlajkovou lodí je nejčtenější deník Mladá fronta DNES, který denně čte více jak 1,2 milionů čtenářů. Druhým deníkem ve skupině jsou Lidové noviny, které vycházejí již od roku 1893. Zpravodajské portfolio doplňuje nejdůvěryhodnější internetový portál iDNES.cz, který měsíčně využívá více jak 1,3 milionů uživatelů.

Aby naše deníky mohly vycházet v co nejvyšší možné kvalitě, patří do naší skupiny i divize mafraprint. Jsou to nejmodernější tiskárny v ČR – jedna v Praze a druhá v Olomouci, které netisknou pouze MF DNES a Lidové noviny, ale i mnoho dalších významných zakázek.

Do naší skupiny patří i dvě pražská rádia, obě výjimečná svým zaměřením. Expresradio je moderní hudební radio zaměřené na specifika metropolitního regionu se širokým přehledem. Radio Classic je pak na českém trhu jedinou hudební stanicí zaměřenou na klasickou hudbu, jazz a swing.


Mediální skupina MAFRA sdružuje pod svou střechou produkty ze všech oblastí mediálního trhu. Majoritním vlastníkem je od roku 1994 německý holding Rheinisch-Bergische Druckerei und Verlagsgesellschaft mbH. Vydavatelství bylo založeno roku 1946 a jeho hlavním produktem je deník Rheinische Post. Vlajkovou lodí mediální skupiny je v České republice nejčtenější seriózní deník MF DNES. Druhým deníkem ve skupině jsou Lidové noviny, které vycházejí již od roku 1893. Jsou listem, který své čtenáře nejenom pravdivě informuje, ale také stimuluje jejich kritické myšlení o světě a společnosti. "Nejmladším" titulem v rámci skupiny je bezplatný deník Metro. Internetová média zastupuje z pohledu uživatelů nejdůvěryhodnější zpravodajský portál iDNES.cz společně s portálem Lidovky.cz nabízejícím obsahy pro náročnější.

Další informace

Nabízíme:
Programy pro absolventy
Trainee programy
Jsme seriózní! - MF DNES je nejčtenější seriózní deník v České republice.

Jsme důvěryhodní! - iDNES.cz je nejdůvěryhodnější zpravodajský portál v ČR.

Jsme stabilní! - Mediální skupinu MAFRA vlastní od roku 1994 německý holding Rheinisch-Bergische Druckerei und Verlagsgesellschaft mbH.

Jsme moderní! - MAFRAPRINT jsou špičkové specializované novinové tiskárny.

Máme mnoho zájmů! - Mediální skupina MAFRA vlastní produkty ze všech oblastí mediálního trhu.

Máme tradici! - Lidové noviny byly založeny v roce 1893.

Jsme pro zkušené! - Rádio Classic FM denně hraje klasickou hudbu.

Stále se rozvíjíme! - V roce 2005 jsme koupili hudební televizi Óčko a v roce 2007 společnost Expansion Group, provozující mobilní služby a vyvíjející mobilní aplikace.

Máme vlastní Metro:-)

Benefity společnosti:
* Příspěvek na stravné a možnost stravování v závodní jídelně v objektu pracoviště.
* Příspěvek na sportovní aktivity.
* Plně hrazená odborná školení.
* Příspěvek na jazykové vzdělávání.
* Pět týdnů dovolené.