Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník/pracovnice v sociálních službách - terénní pečovatelská činnost

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29311860708 | aktuálnost: 18.05.2024

Centrum sociálních služeb Prostějov, příspěvková organizace

Upřesňující informace

Kontaktní osoba Mgr. Kateřina Dvořáková, tel. 582 321 401, e-mail: kdvorakova@csspv.cz

Náplň práce: pracovník v sociálních službách poskytující sociální služby v domovech uživatelů v okrese Prostějov. Dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. je nutné splnit kvalifikační požadavky (kurz pracovníka v sociálních službách nejpozději do 18 měsíců od data nástupu do práce.

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, trestní bezúhonnost, kladný přístup k seniorům a lidem se zdravotním znevýhodněním

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 22 340 - 27 570 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Prostějov,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy

Oblíbené nabídky (64)