Typ nabídky

Minimální mzda

Počítačový technik

referenční číslo: 62ea343ce87fdda5100c3255 | aktuálnost: 26.04.2023

Státní léčebné lázně Janské Lázně

Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik

Janské Lázně se nacházejí na úpatí Černé hory nedaleko okresního města Trutnov v Králevehradeckém kraji.

V Janských Lázních úspěšně léčíme nemoci pohybového aparátu, včetně stavů po úrazech a operacích, nervová a nervosvalová onemocnění, obrny a roztroušenou sklerózu.
Výborných výsledků dosahujeme také v léčbě nemocí dýchacího ústrojí jako je astma, či stavů po operacích dýchacích cest. Dále léčíme poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí

Náplň práce

  • podpora uživatelů
  • monitoring, údržba, obnova a rozšiřování počítačové sítě
  • správa a údržba  počítačů, notebooků a tiskáren

Požadujeme

  • znalost AJ – porozumění čtenému textu
  • znalost HW (drobné opravy, výměny komponentů), sítí (Ubiquiti, Mikrotik)
  • znalost SW – MS Windows, MS Windows server, Hyper – V, Oracle, PHP, MySql, Apache, WordPress, Linux (Debian), Nagios, Squid – není nutností, ale je výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené na zotavenou + 2 dny dovolené po třech letech pracovního poměru
  • hrazené další vzdělávání v oboru
  • příspěvek na penzijní připojištění (po 1 roce pracovního poměru)
  • příspěvek na dopravu nebo možnost ubytování
  • zaměstnanecké stravování
  • 50% slevu do našeho aquacentra
  • příspěvek z FKSP na volnočasové aktivity

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: náměstí Svobody 272, Janské Lázně, 54225

Region: Královéhradecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování