Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby - Praha - Stránčice - zajímavé

referenční číslo: 5a5cc3fababecf16a02d3ff3 | aktuálnost: 05.02.2018

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, stabilní společnost působící na trhu ČR, hledáme pro pracoviště v Praze - Stránčicích vhodné kandidáty na pozici operátor výroby.

Náplň práce:
- strojní zpracování betonářské oceli (střihání, ohýbaní)
- pokládka, vázaní betonářské výztuže na stavbách

Požadujeme:
- min. SOU / SŠ vzdělání - ideálně technického (strojního, stavebního apod.) směru
- praxi v oboru - výhodou
- schopnost číst výkresovou dokumentaci
- dobrý zdravotní stav
- svářečský, vazačský průkaz - výhodou
- zodpovědnost, spolehlivost
- aktivní znalost práce na PC (MS OFFICE)
- ŘP sk. B
- nástup možný IHNED

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr v Praze - Stránčicích
- zajímavou a perspektivní práci v stabilní a rychle se rozvíjející společnosti
- velmi zajímavé platové podmínky
- odborná školení,
- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů - příspěvek na dovolenou, vzdělávání, sport, apod.
- příspěvek na ubytování a dopravu
- narozeninové volno + 2 dny volna navíc
- docházkový bonus + proplácení přesčasů

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Region: Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na dovolenou, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení

Oblíbené nabídky (64)