Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor CNC - nástup přímo do kmene!

referenční číslo: 42888 | aktuálnost: 23.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do mezinárodní, automotive společnosti hledáme operátora CNC! Pokud zvažuješ změnu, pojď to zkusit právě s námi! :-)
Obsluha obráběcího centra Vizuální kontrola a drobné opravy Nakládání kol z palety do CNC stroje a zpět Evidence kol, zmetků a oprav

Požadujeme

Vyučení (v technickém oboru výhodou) Zodpovědnost, pečlivost a dobrá fyzická kondice Ochota pracovat v nepřetržitém režimu - 2 dny ranní, 2 dny noční, 2 dny odpolední, 2 dny volno Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

Práci rovnou v KMENI s jistotou dlouhodobé spolupráce Pozice je vhodná i pro absolventy Nepřetržitý režim - 8hodinové směny Prémie až 21% každý měsíc 13. a 14. plat 1500 Kč docházkový bonus každý měsíc Dotovaná strava v závodní jídelně Příspěvky na životní a penzijní připojištění Týden dovolené navíc Program Benefit Plus Multi Sport karta Benefit ELA - bezplatné poradenství v oblasti práva a psychologie
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 32 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba