Typ nabídky

Minimální mzda

Letní brigáda - smiřice 160 Kč/hod.

referenční číslo: 45342 | aktuálnost: 22.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chceš si o prázdninách vydělat? Domluv si s námi na 2 týdny letní brigádu ve Smiřicích!
každoroční letní brigáda na odstávce provozu ve firmě Danisco Smiřice 2 týdny v termínu od 24.7. do 4.8.2023 práce PO - PÁ jednoduché manuální práce kontrola potrubí a rozvodů provozu čistící práce na ventilech a klapkách pomocné práce dle potřeby

Požadujeme

věk nad 18 let podmínkou vhodné pro studenty chuť pracovat dva týdny o prázdninách zodpovědnost dobrá nálada vítána

Nabízíme

160 Kč/hod. 1500 kč docházkový bonus při odpracování 2 týdnů příspěvek na dopravu dle vzdálenosti bydliště
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda