Typ nabídky

Minimální mzda

Ofsetový tiskař | super benefity!

referenční číslo: 7-18-396324 | aktuálnost: 03.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte zkušenosti s tiskem na ofsetovém stroji nebo jste právě dostudovali polygrafii?

Pošlete nám svůj životopis! My hledáme OFSETOVÉ TISKAŘE.

Čekat Vás bude práce v čistém moderním prostředí.
Pracujeme ve 3-směnném provozu.
Budete nastavovat a seřizovat tiskové stroje.
Nemine Vás ani kontrola kvality hotových výrobků.

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Požadujeme

- Zkušenosti s tiskem na ofsetovém stroji nebo vzdělání v oboru polygrafie
- Ochota práce ve 3-směnném provozu
- Manuální zručnost a fyzický zdatnost
- Cit pro barvy :-)

Nabízíme

- Příspěvky za odpolední a noční směny nad rámec zákona
- Příspěvek na wellness nebo letní tábory pro děti
- Cafeteria systém
- Po roce nárok na 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na dojíždění (případně na ubytování)
- Odměny za životní jubilea
- Docházkový bonus

Mzda: 35 000 - 37 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Český Krumlov, Český Krumlov,

Region: Jihočeský kraj, Česká republika

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Vhodné pro: Absolventy