Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obráběč kovů - obsluha protahovacího stroje

referenční číslo: 54592 | aktuálnost: 01.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte novou pracovní příležitost technického charakteru v dobře dostupné lokalitě v Praze? Máte vzdělání strojírenského zaměření, např. obráběč kovů? Nechybí Vám dobrá orientace ve výkresové dokumentaci a měření dílů? Je Vám toto blízké, čtěte dále, protože možná hledáme právě Vás! Nabízíme kvalifikovanou práci a k tomu nadstandardní benefity, které Vám vykouzlí úsměv na tváři. Pokud se zajímáte o profesní rozvoj, je možný kariérní růst a můžete se posouvat na jiné pozice! Měsíční přispěvek 6 % částky z hrubé mzdy na penzijní či životní pojištění nebo pošleme jako Flexipasy do Cafeterie
* 600 Kč měsíčně příspěvek ve formě Flexipasů do Cafeterie
* Plně hrazené stravenky 100 Kč /den
* 6 týdnů placeného volna
* Čerstvé ovoce a zelenina na pracovišti, dny zdraví (např. masáže), sportovní klání (beach volej, fotbal), částečná dotace Multisport karty, otevřené privátní fitko v budově
* Neomezené možnosti kariérního růstu a možný posun na jiné pozice!
· Protahování závěsů lopatek turbinových disků z niklových slitin. · Manipulace s obrobkem a přípravky (i za využití mostového jeřábu) a transport do/z obráběcího prostoru stroje · Upínání a vyjímaní obrobků ve stroji · Nastavování polohy obrobků dle výkresu · Manuální příprava a upínání nástrojů (protahovacích trnů), nastavení řezných a provozních parametrů stroje · Kontrola a dohled nad chodem stroje · Ruční čištění nástrojů od špon · Výměna nástrojů (protahovacích trnů) · Kontrola výsledku obrábění za pomoci měřidel a kalibrů, porovnání stavu obrobku s výrobní dokumentací · Ruční odstranění otřepů, sražení hran po protažení · Úklid pracoviště

Požadujeme

Vzdělání strojírenského zaměření (např. obráběč kovů) Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci, samostatná kontrola a měření dílů Základní znalost práce s PC; orientace v MS Excel Zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme

* Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v dobře dostupné lokalitě v Praze * Neomezené možnosti kariérního růstu a možný posun na jiné pozice! * 6 týdnů placeného volna * Plně hrazené stravenky 100 Kč /den * Měsíční přispěvek 6 % částky z hrubé mzdy na penzijní či životní pojištění nebo pošleme jako Flexipasy do Cafeterie
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)