Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obráběč/ka kovů - horizontář, operátor CNC stroje

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29341120758 | aktuálnost: 20.05.2024

GETURA PLUS, spol. s r.o.

Upřesňující informace

Vždy si prosím dopředu domluvte termín návštěvy na uvedeném tel. čísle nebo přes email od 7-14.30 hodin.

Zaškolíme i z jiných profesí. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- obsluha CNC horizontální vyvrtávačky (systém Heidenhain) - zaškolíme
- spolupráce s kontrolou kvality, technologem a dalšími kolegy
-znalost měření

Očekáváme od Vás:
- vyučení v oboru obráběč kovů, příp. SŠ vzdělání ve strojním oboru - není podmínkou
- praxe s obsluhou CNC strojů výhodou, ale není podmínkou
- samostatnost, technické myšlení, pečlivost a otevřenost k získávání nových informací výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:
- možnost se realizovat a prodat svou práci ve stabilní společnosti, na trhu jsme již 20 let
- technické vybavení a zaškolení, vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami
- možnost využití profesních vědomostí a další odborný rozvoj
- odpovídající platové ohodnocení a benefity (nástupní mzda od 35.000,- Kč hrubého měsíčně)

Pracovní smlouva: nejprve na dobu určitou (půl roku), po zapracování možnost prodloužení
na dobu neurčitou.
Jedná se o malosériovou výrobu, po zapracování dle šikovnosti a produktivity až 45.000,- Kč.
Pracovní doba: 3 směnný provoz / 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 824, Libina, 78805

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy

Oblíbené nabídky (64)