Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr/ová montáží

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29315840715 | aktuálnost: 20.05.2024

HWT s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: koordinace kmenových a externích pracovníků při realizaci montáže montovaných hal, koordinace postupů prací a návazných činností v jednotlivých úkolech montáže, řízení komunikace při montážních prací, kontrola bezpečnosti práce na staveništi, kontrola dodržování harmonogramu prací, výstupů z montáží a jejich akceptace zúčastněnými stranami (zápis a kontrola stavebního deníku), kontrola a schvalování přijatých faktur od externích pracovníků, zajištění podkladů a vyhodnocení případných reklamací ve spolupráci s oddělením kvality, vyhodnocení realizované zakázky a nastavení případných opatření, úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti
POŽADAVKY: zkušenost s vedením montážních prací výhodou, zodpovědnost, aktivní a samostatný přístup, časová flexibilita ochota cestovat po ČR, zodpovědnost, orientace ve stavebních výkresech
NABÍZÍME: nástup možný ihned
KONTAKT: e-mailem, telefonicky (8-15h)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Průmyslová 1902/3, Svitavy, 56802

Region: Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy

HWT s.r.o.